tamsta.lt   Lithuanian English  
  Naujienos    Apie mus    Kontaktai    Forumas    Rašykite mums     Prisijungti
 Svetaines struktura     Kontaktai Mano paskyra  |  Prekių krepšelis     
Paieška
 
įrašykite ieškomą žodį ar frazę.
Detali paieška
Prekių grupės
Gamintojai
Atsiliepimai plačiau
ST120 Mobili kolonėlė su stiprintuvu DVD/MP3/ VHF
mane domine si kolonele jei nesunku parasykit apie komentara ..
5 iš 5 žvaigždučių!
YouTube
Apple
Kontaktai
TAMSTA, VILNIUS
tel: 8 5 2121185
A. Strazdelio g. 1
tamsta@tamsta.com
Darbo valandos:
Pirmadienį – penktadienį:
10.00 – 19.00
Šeštadienį: 11.00 – 15.30
Sekmadienį: nedirbame
http://www.tamsta.lt

TAMSTA, VILNIUS
tel: 8 5 2751450
Konstitucijos 12
tamsta@tamsta.com
Darbo valandos:
Pirmadienį – penktadienį:
11.00 - 19.00
Šeštadienį: 11.00 - 15.30
Sekmadienį: nedirbame
http://www.tamsta.lt

TAMSTA, KAUNAS
Kęstučio 6a
kaunas@tamsta.com
Darbo valandos:
Pirmadienį – penktadienį:
10.00 – 19.00
Šeštadienį: 11.00 – 15.30
Sekmadienį: nedirbame
http://www.tamsta.lt
tel: 8 37 209278


TAMSTA, KLAIPĖDA
tel: 8 46 314113
Ligoninės 16
klaipeda@tamsta.com
Darbo valandos:
Pirmadienį – penktadienį:
10.00 – 18.00
Šeštadienį: 11.00 – 15.00
Sekmadienį: nedirbame
http://www.tamsta.lt


Vadovas: Arvydas Skernevičius - arvydas@tamsta.com, 
Vadybininkas: Daivaras - daivaras@tamsta.com, tel: 8 686 55436
Vadybininkė: Rasa - rasa@tamsta.com, tel: 8 620 81105
Vadybininkė: Vilma - vilma@tamsta.com, tel: 8 687 25305
Vadybininkas: Justas - justas@tamsta.com, tel: 8 695 81887


Pro Audio skyrius 
Jonas: jonas@tamsta.com, 8 698 06119 
Tautvydas: tautvydas@tamsta.com, 8 610 14031
Petras: petras@tamsta.com, 8 687 91679


Muzikos instrumentai, tel: 8 5 2121185 
Ričardas: gitarosperkusija - ricardas@tamsta.com tel: 8 5 2751450
Antanas: klavišiniai, pučiamieji, perkusija


Laimonas: būgnai, perkusija
Elena: styginiai instrumentai 
Olegas - gitaros, olegas@tamsta.com 
Ignas, Justas, Tadas - gitaros, tamsta@tamsta.com


 


Garantinis ir pogarantinis servisas:
Saulius: kabeliai, jungtys - saulius@tamsta.com, tel: 8 5 2121185


Buhalterija, tel: 8 5 2312914 


Nijolė, vyr finansininkė: nijole@tamsta.com, tel: 8 687 91657


Apskaitininkės:
Vaida: vaida@tamsta.com
Agne: agne@tamsta.com
Prekių krepšelis plačiau
...yra tuščias
Spec. pasiūlymas plačiau
Bosinė kolonėlė su stiprintuvu, 10'', 180W
Bosinė kolonėlė su stiprintuvu, 10'', 180W
1.480,00 Lt
1.250,00 Lt
Naujiena plačiau

Ibanez
V72ECE

750,00 Lt
Perkamiausi
01.Dunlop

02.Proel
BAG110
03.Hohner
M50401
04.Proel
RSM180
05.D'addario
EJ10
06.Dunlop
83CN
07.Hohner
HW220
08.Planet Waves

09.Hohner
M55001
10.Gumotex
S353F
Valiuta
Page Rank Check tamsta.lt Visos teisės saugomos © 2008-2014 tamsta.lt /tamsta.com